Дата: 07.11.2022 11:09

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2022 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 06.09.2018 Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної (військової) адміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує навчальні відеосемінари серед аграрних підприємств.

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрних підприємств підготовлено відеосемінар на тему: «Електронне бронювання, посилення блокування ПН/РК, нова зарплатна звітність, оренда і викуп с.г. угідь, ТТН і ЗЕД-розрахунки, зміни в обліку».

Кожен з учасників отримує Готові рішення для бухгалтера.

Основна реєстрація відкрита до 30 листопада 2022 р.!

При наявності можливості, прошу проінформувати керівників аграрних підприємств територіальних громад про відеосемінар.

Зареєструватись можна за формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfq5YcXDGAnf14nlwb728L18-9zPlVxUvqR2rUJXn0Zt-OR_Q/viewform

або +38(099) 448-99-23, – Юлія (9.00-18.00); e-mail: buh@cpau.kiev.ua,

+38(067) 132-15-22, +38(050) 555-01-85– Метелиця Наталія Віталіївна (9.00-12.00, 16.00-18.00); e-mail: ptalavita@ukr.net. Додаткова Інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua.

Програма семінару, період замовлення відео, літератури та проведення

онлайн зустрічей, умови участі та вартість, зміст спеціального випуску готових рішень