Біляївська територіальна громада
Харківська область, Лозівський район

Комунікаційний центр МОЗ: Харківська область отримала 20 000 доз вакцини Comirnaty

Дата: 02.11.2022 16:48

Близько 20 тис. доз вакцин Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech надійшло з США до Харківської області в рамках ініціативи COVAX. Вакцина призначена як для первинного курсу імунізації, так і для бустерної дози (першої та другої).

За даними Департаменту охорони здоров’я ХОВА, ситуація з поширенням COVID-19 у Харкові та області – повністю контрольована. Майже 115 000 щеплень від COVID-19 зробили на Харківщині від початку повномасштабного вторгнення рф.

«Харківська область отримала 20 000 доз вакцини Comirnaty від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Також маємо достатню кількість вакцини CoronaVac. Нагадуємо, що з вересня усім необхідно робити друге бустерне щеплення. Хоча ситуація з COVID контрольована, але необхідно вакцинуватися, дотримуватися маскового режиму, користуватися дезінфекційними засобами”, - зауважила Жанна Овчарова.

Від початку повномасштабного вторгнення в Харкові та регіоні вакцинувалися 114 843 мешканці. Нині працюють 117 пунктів щеплення. Незабаром вакцина з’явиться і в деокупованих Вовчанській, Ізюмській та Балаклійській громадах.