Сьогодні у селі Закутнівка Біляївської сільської ради проводили в останню путь Кравченка Миколу Костянтиновича

Дата: 19.10.2022 15:52

На 97 році пішов із життя останній, на території громади, учасник бойових дій під час Другої Світової війни.
Народився Микола Костянтинович 19 грудня 1925 року у селі Закутнівка.
На війну пішов наприкінці 1944 року. Був кулеметником у 211 окремому стрілецькому батальйоні, який вів визвольні бої у Латвії.
Демобілізований у березні 1948 року.
Більше 40-ка років пропрацював механізатором. Виховав трьох синів.
Почесний громадянин Первомайського району.
Нагороди: орден «Жовтневої революції», орден «Знак пошани», медалі «За відвагу», «Ветеран праці», нагрудні знаки «Почесний механізатор України», «Виставка досягнень народного господарства».
У цей день важко віднайти слова, які би змогли полегшити душевний біль від втрати рідної людини. Прийміть найщиріші співчуття з приводу смерті Миколи Костянтиновича.
Нехай пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях та серцях тих, хто  його знав та любив. Розділяємо ваш біль, сумуємо разом з Вами та схиляємо голову в глибокій скорботі.