Вітаємо з Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2022 07:51

Сьогодні, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, громада вітає з Днем усиновлення всіх усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних батьків, опікунів і піклувальників, патронатних вихователів та всіх небайдужих до долі дітей.
Кожен з вас це скарб працьовитості, відповідальності, терпіння, віддачі, любові та мудрості.
Нехай це зворушливе і тепле свято ознаменується радістю, добром та миром! Бажаємо всім тільки кращого, надійності та впевненості, достатку та істинної гордості за своїх дітей!
Зараз, під час війни, особливо важлива турбота про дітей, для яких іншого дитинства на жаль не буде, а це, перше і єдине, ми зобов’язані забезпечити.
Тому доповненням до поздоровлень від громади буде невеличка грошова допомога родинам, в яких виховуються діти-сироти та позбавлені батьківського піклування з розрахунку 1 тис. гривень на дитину.
Будьте здорові та щасливі!