27 вересня 2022 року об 12:00 год. Всеукраїнською асоціацією громад спільно з представниками Міністерства аграрної політики та продовольства України та Всеукраїнським конгресом фермерів буде проведено відкритий онлайн-семінар

Дата: 26.09.2022 10:23

Семінар запланований для спеціалістів територіальних громад, що забезпечують підтримку, щодо практичних аспектів реєстрації в Державному аграрному реєстрі та використання коштів передбачених у державному бюджеті за програмою “Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції”.

Учасники отримають методичні рекомендації та практичні поради щодо порядку внесення відомостей до Державного аграрного реєстру для участі у програмах державної підтримки, а також відповіді від експертів на всі запитання, які надходять від представників громад.

Навчальний семінар відбудеться в онлайн-форматі на YouTube каналі ПроLAND за посиланням: https://youtu.be/pwn3nlfTA84

Запрошуємо взяти участь в онлайн-семінарі всіх зацікавлених представників громад, державних адміністрацій, фермерських господарств та виробників сільськогосподарської продукції!

Програма семінару