Шановні працівники освіти! Вітаю всіх, хто має пряме або непряме відношення до цієї благородної професії!

Дата: 02.10.2022 07:50

Нехай ваша турбота і увага не залишаться без нагороди, нехай успіх буде незмінним супутником на кожному внекласному заході, а учні стануть предметом гордості!  Нехай буде успішним кожен ваш день, а ваш благородний труд буде завжди затребуваним! Бажаю авторитету серед колег, поваги учнів, емоційного відпочинку, професійного розвитку, довгих років викладання і радості від спілкування з учнями!
У це чудове свято хочу привітати колишніх вчителів, хоча колишніх вчителів не буває, бо ваша праця — неоціненний подарунок дітям, великий внесок у їх виховання і сприйняття світу. Дякую за ваші старання і старанність, щедрість душі й любов. Від душі бажаю вам здоров’я, загальної поваги, миру, достатку, міцних сил, благополуччя і добра!
З повагою,
Біляївський сільський голова        Олександр РІЗНИК