Біляївська територіальна громада
Харківська область, Лозівський район

Шановні військовослужбовці, працівники, ветерани Повітряних Сил Збройних Сил України! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

Дата: 07.08.2022 07:50

Ви є втіленням честі, доблесті та вірності, а своїми подвигами здобули велику шану українського народу, гарантуючи безпеку і непорушність повітряних кордонів нашої Вітчизни.
Сьогодні, коли перед державою постали надзвичайно складні випробовування, Повітряні Сили продовжують залишатися запорукою збереження цілісності та суверенітету нашої Батьківщини.
Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за відвагу і сумлінну службу. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, добра та злагоди, успіхів у благородній справі на благо процвітання України!
Світла Пам’ять військовослужбовцям Повітряних Сил, які віддали свої життя за Україну.

З повагою,
Біляївський сільський голова         Олександр РІЗНИК