Шановні працівники архітектури!

Дата: 01.07.2022 07:50

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем архітектури України.

Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників архітектурної галузі залежить сучасний вигляд нашого рідного краю. Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об'єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку та оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам'ятки архітектури і історії, в такий спосіб аби наша країна мала своє неповторне обличчя. Дивовижною красою підкорюють людські серця монументальні будівлі, які пройшли крізь епохи. Але не судилося б з’явитися таким шедеврам, якщо б не архітектори.

Саме тому хочеться привітати Вас, дорогі «творці прекрасного», з Вашим професійним святом. Нехай натхнення і радість ніколи не залишать Вашого, просякнутого талантом, серця. Нехай усі Ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з Вами нащадків.
Щиро зичу Вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах.

З повагою,
Біляївський сільський голова     Олександр РІЗНИК