З метою організації протидії масовим пожежам

Дата: 03.06.2022 13:19

На виконання п. 2 Протоколу №6 від 26.03.2022 засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також пункту 1.12 Правил пожежної безпеки України у зв’язку з проведенням збиральних робіт, з метою організації протидії масовим пожежам, просимо вжити необхідних заходів щодо їх попередження, а саме:

- організувати спостереження за сільгоспугіддями;

- провести роз’яснювальну роботу серед працівників сільськогосподарських підприємств та організацій стосовно суворого дотримання вимог нормативних актів з пожежної безпеки під час виконання робіт, особливо щодо неприпустимості спалювання стерні та поживних рештків;

- забезпечити утримання в пожежобезпечному стані захисних лісових насаджень, сільгоспугідь.