Сьогодні – 100 днів героїчного протистояння України російським окупантам, 100 днів від часу, як Росія розпочала повномасштабну війну проти нашої держави

Дата: 03.06.2022 09:46

За цей час Україна пережила чимало жахіть, за цей час пролилося чимало крові, чимало сліз, але ми довели всьому світові, наскільки є сильними.
Ми можемо сказати, що ми - країна-герой. За ці 100 днів ми пережили жахи, які країни Європи не знали вже давно. 100 днів, як світ дізнався, що Росія - це не монстр, а звичайне середньовічне плем’я та орда. У них - сучасні гіперзвукові ракети, але солдати - мародерять. Навіть унітази. У них балети та пушки, але культури - не більше, ніж на вбивство та зґвалтування. У них - геополітика, але тілами їх солдатів була вистелена земля України.
Наразі ми не знаємо дня завершення війни. Отже, не зможемо завтра з вами закреслити, як у дембельському календарі ще один день до демобілізації. Тому 99, 100, 101 - це просто воєнний календар.
Однак сьогодні вже ніхто не сумнівається, що ми рухаємося до перемоги, хоча до неї ще доведеться пройти довгий шлях.