Щороку в перший день літа, 1 червня – відзначається Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 07:53

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.
В нашій країні не існує спеціального законодавства для неповнолітніх, і їх права виділені окремими статтями Сімейного, Цивільного, Кримінального та Кримінально-Процесуального кодексів України, а також регулюються окремими законами, такими як закон «Про охорону дитинства» та закон «Про освіту». Наше основне завдання – виховувати своїх дітей розумними, порядними та добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими у собі.
У День захисту дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

Служба у справах дітей Біляївської сільської ради