Шановні споживачі!

Дата: 10.05.2022 11:41

Своєчасно передавати покази лічильника та сплачувати за спожиту електричну енергію зручно та без зайвих турбот вже можна у Вашому телефоні!
За допомогою оновленого додатку “Харенерго”, який тепер більш зручний у користуванні та має багато нових можливостей!
З ним Ви можете:
- додавати декілька особових рахунків;
- передавати покази лічильника, а ще й надсилати фото показів;
- щодня бачити оновлений стан розрахунків за електроенергію;
- сплачувати за електричну енергію всього за одне натискання;
- повідомляти про відключення електричної енергії за Вашою адресою;
- мати актуальну інформацію про відключення електроенергії та причини відключень;
- отримати інформацію про діючи тарифи;
- відстежувати історії оплат та показів лічильника;
- не шукати телефони для звернень, бо вони завжди будуть у Вас під рукою.

Також при оплаті за електричну енергію, для більшої зручності, Ви можете прив'язати банківську картку, щоб кожного разу не вводити свої дані повторно.
Для цього Вам потрібно обрати особовий рахунок, за яким хочете сплатити за електричну енергію, та перейти до розділу “Оплата”.
При першій сплаті через додаток Вам буде запропоновано прив'язати банківську картку. Те ж саме буде при переході до розділу “Оплата” та виборі у ньому клавіші “Оплатити”. Далі потрібно ввести всі дані Вашої банківської картки.
Також Ви маєте змогу прив'язати декілька банківських карток до додатку “Харенерго”.
Завантажити оновлену версію додатку “Харенерго” на Ваш смартфон можна у Google Play або App Store.