«ДІТИ ЗА МИР» - так назвали свою виставку дитячих малюнків заклади освіти Біляївської сільської ради

Дата: 06.05.2022 14:06

Діти Біляївської громади  стурбовані жахливою ситуацією в нашій  країні: «Ми хочемо жити під мирним небом. Чому дорослі цього не розуміють?!». «ДІТИ ЗА МИР» - так висловили вони свою думку в малюнках.
Мета заходу - продемонструвати світові, що діти єдині у прагненні до миру та щасливого дитинства.
Діти мають жити і рости у мирній країні: добувати знання, співати, танцювати,  малювати та усміхатися. Давайте разом скажемо: «Ні! Війні», та прискоримо досягнення миру.

Загадаю бажання, найдорожче у світі!
Щоб настав мир в країні, і не гинули діти,
Щоб під небом блакитним колосилися ниви,
Щоб всміхалися діти й жили дружно, щасливо.