Біляївська громада придбала коптер для потреб ЗСУ

Дата: 11.04.2022 13:30

У Біляївській громаді Харківської області придбали коптер, він уже слугує на користь ЗСУ.

Зараз на плечі громад Харківщини звалилося чимало нових обов'язків. Це організація гумдопомоги, влаштування переселенців, що покинули території бойових дій, а також забезпечення життєдіяльності ТГ та підтримка мешканців. Але, попри всі проблеми, тут намагаються допомагати і ЗСУ. Так, у Біляївській громаді були зібрані кошти на коптер для військових України. Збирали гроші всією громадою – працівники сільської ради, землекористувачі та небайдужі мешканці. Коштувала така радість більше 50 тисяч гривень.

– З нашої громади багато чоловіків захищають країну на передовій. До голови громади приходять батьки наших воїнів та кажуть, чого не вистачає хлопцям. Ми одразу починаємо збирати кошти та купуємо необхідне приладдя, – розповідає «‎Слобідському краю»‎ заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Олег Приймак.

Купували коптер через волонтерів у Львові, потім надіслали Новою поштою, а зараз він уже слугує на користь ЗСУ у Мерефі. До цього громада придбала бронежилети на 80 тисяч гривень, усі закупівлі на користь армії мають чеки та необхідні документи.

За матеріалами газети "Слобідський край"