Ми знаємо, що біль цієї втрати неможливо описати жодними словами

Дата: 01.04.2022 08:53

Війна, яку розв‘язала росія проти України, щодня забирає життя наших співвітчизників. Життя, які могли б продовжуватись, історії, у яких можна було б написати ще безліч сторінок. Тепер вони залишаться порожніми, як наші серця, які спустошує кожна втрата когось з наших захисників.

Смоляров Віталій Вікторович народився 08 лютого 1979 року в м. Ізюм.
Отримав вищу освіту. Працював в Ізюмському лісовому господарстві старшим майстром.
В продовж 2014-2015 років виконував свій військовий обов'язок в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) м. Щастя в званні старший сержант.
З 24 лютого 2022 року він пішов добровольцем у територіальну оборону м. Ізюм.
Йому було лише 43 роки. У нього залишилась дружина і двоє дітей.

Ми знаємо, що біль цієї втрати неможливо описати жодними словами. Але ми співчуваємо родині загиблого й обіцяємо: вистоїмо та будемо гідні цієї жертви. Героям слава!

Поховання відбудеться у с. Шульське Біляївської сільської ради о 12.00.