Шановні мешканці громади!

Дата: 23.03.2022 12:42

Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації Біляївської сільської ради на час воєнного стану працює за такими напрямами:
- видача попередньо зареєстрованих документів;
- видача різноманітних довідок по старостинських округах;
- консультації з питань отримання послуг.
Попередні консультації з питань отримання послуг та графіку прийому можно отримати за телефоном (05748)3-35-00.
На сьогодні ЦНАП Біляївської сільської ради не має можливості  підключення до державних реєстрів.
Після перемоги обов'язково все відновимо. А зараз пропонуємо скористатися мапою, яка відображає ЦНАПи, що працюють: https://cutt.ly/ZSAec8x
На мапі можна знайти найближчий до вас відкритий Центр, дізнатися графік його роботи та контактний номер.