Держпродспоживслужба України  спільно із командою Banza, запускає централізовану платформу для управління процесами отримання, надання, оформлення, розподілу і контролю за цільовим використанням гуманітарної допомоги

Дата: 23.03.2022 08:56

Доводимо до Вашого відома, що Держпродспоживслужба України  спільно із командою Banza, за сприяння Офісу Президента України та профільних ЦОВВ, запускає централізовану платформу для управління процесами отримання, надання, оформлення, розподілу і контролю за цільовим використанням гуманітарної допомоги. У якості технічного рішення обрано low-code платформу Creatio - українського вендора із світовим ім?ям, який безоплатно надав ліцензії для підтримки діяльності служби під час війни.
Платформа допомоги – це сучасна система, яка допоможе збільшити ефективність взаємодії ЛОДА (Львівська обласна державна адміністрація), ЦВА (цивільно-військова адміністрація), виробників та постачальників продукції із волонтерськими організаціями. Це прискорить процес прийняття рішень, зекономить державні кошти та зробить процес прозорим.
Враховуючи вищезазначене, Управління Лозівського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області пропонує проінформувати підприємства щодо підключення до платформи за посиланням https://dpss.creatio.com/Login/SspLogin.aspx у термін 24.03.2022 року.

Пріоритети:
1. Виробники/Переробники продуктів харчування