Вітаємо із професійним святом всіх працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 20.03.2022 07:50

Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті суспільства і залишається однією з головних сфер, яка забезпечує комфортні умови життя тисячам людей. Це, насамперед,  тепло світло, вода в будинках, школах, садочках, лікарнях, а ще – благоустрій і краса наших міст.
У цій сфері задіяні люди багатьох професій: слюсарі, сантехніки, електрики, стропальники, електрозварники, водії, трактористи, столяри тощо.
У цей нелегкий для нас час, всі наші робітники житлово-комунальних господарств продовжують виконувати свої обов’язки та  забезпечувати санітарно-гігієнічні потреби населення, виконувати необхідні ремонтні роботи.
Тож прийміть щирі вітання і подяку за вашу працю!
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай ваша робота приносить вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану.

З повагою,
Біляївський сільський голова         Олександр РІЗНИК