Станом на 12 березня 2022 року ситуація по Біляївській громаді контрольована та стабільна

Дата: 12.03.2022 09:50

Голова сільської ради Олександр Різник вкотре наголошує, що наразі всі сили спрямовані на вирішення питань вимушених переселенців, які оселились у нашій громаді і постійно продовжують прибувати.

І це не привід спекулювати складними обставинами з боку постійних мешканців громади.

"Наша головна задача сьогодні - забезпечити людей, що втратили свої домівки, усим необхідним. Питання ж мешканців громади вирішуються у поточному порядку. Нажаль, вже є випадки скористатися ситуацією і безпідставно отримати вигоду", - зазначає Олександр Різник.

Наголошуємо, що харчова продукція, речі, ліки тощо придбані завдяки небайдужим мешканцям нашої громади, підприємцям та працівникам сільської ради. Люди готові віддати останнє для підтримки тих, кому зараз найтяжче! За це їм - велика вдячність і пошана!

Але деякі переселенці, мабуть, не зовсім розуміють важкість і складність ситуації! Те, чим ми вам допомагаємо - це те, чим жертвує кожна небайдужа людина! Тому необхідно бути терпимими і вдячними один одному!

Тільки разом ми подолаємо усі складності!

Окремо наголошуємо!

Усім вимушеним переселенцям необхідно зареєструватися за місцем перебування, надати документи і поставити на облік дітей, для отримання гарантованих державою виплат.

Чоловікам віком від 18 до 60 років необхідно стати на облік у військовому комісаріаті.

За пририховування та надання завідомо недостовірної інформації передбачена відповідальність!

Тільки зареєстрованим переселенцям буде надаватися необхідна допомога!

Давайте зберігати чесність, гідність та порядність і не спекулювати на війні! Разом ми переможемо і подолаємо усі перешкоди!