Увага, зміни щодо бронювання військовозобов’язаних!

Дата: 10.03.2022 11:02

У зв’язку із змінами постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року № 218, та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 року № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» керівникам підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва необхідно ПОВТОРНО подати документи на бронювання військовозобов’язаних по оновленій процедурі!

З метою своєчасного проведення комплексу весняно-літніх польових робіт, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та населення прошу, у разі потреби, надіслати до Мінагрополітики на e-mail: mobagro2022@gmail.com:

1. лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за формою;

2. пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel .

Форми за посиланням https://fex.net/uk/s/rsmr21t

Для оперативного опрацювання матеріалів, файли просимо назвати у форматі:

Рік.
    Місяць.
    Число (коли подаються пропозиції).
    Скорочене найменування організації.
    Кількість працівників що подаються для бронювання.

Наприклад:

2022.03.09.Украгрозерно.13.pdf

2022.03.09.Украгрозерно.13.xlsx

Звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва, які вже надали пропозиції та отримали витяг з наказу Мінекономіки інформувати у триденний термін Мінагрополітики про звільнення військовозобов’язаного (виключення зі списків, переведення на іншу посаду) або ліквідацію суб’єкта господарювання.

Телефон для довідок: +38063-181-51-83