Шановні працівники контрольно-ревізійної служби!

Дата: 26.01.2022 07:50

Вітаю з професіним святом!
Головними задачами ДКРС є здійснення державного контролю над витрачанням коштів і матеріальних цінностей, їх збереженням, станом і достовірністю бухгалтерського обліку та звітності у державних органах управління, державних фондах, бюджетних установах, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують кошти з бюджетів всіх рівнів і державних валютних фондів.
Спасибі працівникам контрольно-ревізійної служби України, людям, які стоять на сторожі державних інтересів, допомагають зберегти фінансові ресурси країни, всі ці роки ви працюєте на благо країни і її народу.
Бажаю, щоб з-під контролю не виходила жодна ситуація, жодна справа, щоб ревізії були швидкими, легкими і простими. Нехай вам доведеться мати справу тільки з чесністю і порядністю. Загалом, успіхів і удачі в діяльності, достатку і щастя в житті, великих перемог і високих результатів.

З повагою,
Біляївський сільський голова        Олександр РІЗНИК