Дата: 06.01.2022 11:37

Проведення змагань відбувалося під керівництвом відділу освіти, молоді та спорту Біляївської сільської ради, Комунального закладу «Біляївський центр дитячої та юнацької творчості», та при сприянні Біляївського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
В розіграші Кубку «Різдвяна Зірка» взяли участь чотири дитячі команди із закладів освіти нашої громади, у яких постійно функціонує гурток «Футбол» КЗ «Біляївського центру дитячої та юнацької творчості».
Згідно жеребкування були проведені дві півфінальні гри та гра за третє місце і фінал.
В фіналі зустрілися команди з Шульського та Біляївки. Всі ігри Кубку були сповнені емоцій та напруги. Двічі переможців ігор визначали післяматчеві пенальті. Але перемогли найсильніші.
Отже, футзальною Зіркої цього року, з рахунком 3/1, стала команда з Шульського під керівництвом Іванова В.О. – І місце.
Також нагороджені Дипломами за ІІ місце – команда з Біляївки (керівник Плотко К.І.) та ІІІ місце посіла команда з Миронівки (керівник Колесник С.Ю.).
Дипломом «Кращій бомбардир» нагороджений Процик Олександр, учень Шульської філії.
Дипломом «Кращий воротар» нагороджений Стрельченко Артем, учень Червонівського ліцею (керівник Мікулін В.І.)
Дипломом «Кращий гравець» нагороджений Надич Олександр, учень Миронівської філії.
Але і інші учасники турніру не залишились без подарунків від організаторів та спонсорів. Красиві торбинки з логотипом Кубку, булочки від Біляївської пекарні, чай від магазину Аквацентр, отримав кожний учасник заходу.