Конкурс МАН серед учнів закладів освіти Біляївської сільської ради

Дата: 22.12.2021 10:37

21 грудня, у приміщенні Біляївського ліцею, відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році.
В ньому прийняли участь 2 учасника: Сокол Тимофій, учень 8 класу Шульської філії КЗ «Біляївський ліцей» та Іващенко Катерина, учениця 10 класу КЗ «Біляївський ліцей».
Юні дослідники обрали секцію історичне краєзнавство, де підняли теми минулих років рідного краю.
Сокіл Тимофій виступив з темою «Голодомор 1932-33 років в нашому краї», а Іващенко Катерина з темою «Історія села Закутнівка».
Журі, до складу якого входили досвідчені вчителі історії закладів освіти Біляївської сільської ради, оцінили дослідницькі роботи учнів-членів МАН.
За результатами І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Іващенко Катерина зайняла І місце.
Вітаємо Катерину та бажаємо перемоги і у обласному ІІ етапі конкурсу учнів-членів МАН.

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ
результатів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Біляївська сільська рада Лозівський район Харківська область
2021/2022 навчальний рік