Шановні представники органів адвокатури!

Дата: 19.12.2021 07:50

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем адвокатури України! Величезна відповідальність бути адвокатом, адже саме на тих, хто щоденно  допомагає людям вирішувати найскладніші й часто доленосні проблеми, суспільство покладає надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, дотримання законності та збереження ідеалів справедливості. Адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства на шляху побудови правової держави. Бажаємо Вам, щоб Ваші професійні зусилля були винагороджені довірою громадян, повагою з боку колег та представників державних органів і сприяли подальшому зміцненню інституту адвокатури на благо та процвітання України. Міцного здоров’я і родинного затишку Вам і Вашим родинам, натхнення та удачі у роботі, мудрості та виваженості у прийнятті рішень!