Мінцифра має для тебе підбірку цікавих можливостей для цифрової трансформації.

Дата: 03.12.2021 10:46

1. ????Запуск проєкту UNEW.digital - це перша спільнота в Україні, що дозволить жінкам не тільки здобувати нові практичні знання, а й застосовувати їх тут і зараз, сміливо й успішно реалізовувати власні цифрові ініціативи на рівні регіонів та цілої країни.

Для кого буде цікаво?

Цифровим лідеркам громади.

Що буде в програмі?

- онлайн-програма «прокачки» знань із цифрової трансформації та навичок лідерства;

- менторська підтримка від провідних експерток в області Digital та IT;

- обмін досвідом у спільноті лідерок цифрових змін країни;

- можливість створити успішний проєкт для своєї громади або навіть цілої країни.

Як приєднатися?

Для участі у програмі подайте заявку на сторінці www.unew.digital

Програма безкоштовна.

Термін реєстрації

Заявки на участь приймаються до 15 січня 2022 р., але кількість місць обмежена.

Час бути цифровою!

2. ????Онлайн-презентація для ОМС «Методики проведення інформаційного аудиту»

В межах розвитку регіональної політики відкритих даних Міністерство цифрової трансформації України запрошує на онлайн-презентацію «Методика проведення інформаційного аудиту», що відбудеться 08 грудня 2021 року о 14:00. Захід триватиме до 16:00.

Дані щодо приєднання до заходу будуть надані після заповнення форми реєстрації за посиланнямм: https://forms.gle/JPCouqpYsgQNKj1z5

Кількість місць необмежена.

Програма онлайн-презентації:

– 14:00 - 15:00 – презентація Методики проведення інформаційного аудиту;

– 15:00 - 16:00 – питання до спікерів.

Інформаційний аудит - процес аналізу розпорядником інформації щодо наявності, стану, форматів, процесів управління та використання усієї інформації, яка перебуває в його володінні. Проведення інформаційного аудиту є обов’язковим та здійснюється щонайменше один раз на рік. Результати інформаційного аудиту розпорядника інформації підлягають обов’язковій публікації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Якщо ви маєте додаткові питання - пишіть проєктній менеджерці Директорату регіональної цифровізації, координаторці напрямку взаємодії з громадами, Олександрі Горчинській +380668007670 gorchynska@thedigital.gov.ua