A A A K K K
для людей із порушенням зору
Біляївська сільська рада
Лозівського району Харківської області

ІНФОРМАЦІЯ Біляївської сільської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна територіальної громади

Дата: 25.10.2021 09:30
Кількість переглядів: 301

 

Найменування об’єкта оцінки: Нежитлова будівля, загальною площею 267,8 кв.м.
Місцезнаходження об’єкта оцінки: Лозівський р-н, с. Суданка, вул.Ювілейна, 1-Б.
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою передачі майна комунальної власності в оренду. 
Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – згідно з договором про надання послуг на оцінку майна.
Конкурсний відбір відбудеться за процедурою, встановленою Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженим рішення Х сесії VIII скликання Біляївської  сільської ради від 29.08.2021 №406(далі Положення).
Замовник послуг з оцінки: Біляївська сільська рада, телефон (05748)35159, електронна адреса: [email protected].
До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.
Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на об’єкт оцінки в запечатаному конверті, яка складається з підтвердних документів:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1); 
- копії установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; 
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
- інформація про претендента (відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
- згода на обробку персональних даних(додаток 2);
- конкурсних пропозицій, запечатаних в окремому конверті, щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з надання таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях;
- документів щодо практичного досвіду надання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

При врахуванні досвіду учасника конкурсу та (або) оцінювачів конкурсною комісією буде враховуватись в якості подібного до об’єкта оцінки практичний досвід з оцінки нерухомого майна (приміщень, окремих будівель, споруд).
У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
Телефон для довідок (0954734631).  
Конкурсна комісія розглядатиме лише такі пропозиції претендента, у яких термін виконання робіт становитиме не більше 10 календарних днів. 
Конкурсна документація подається за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).
Документи до комісії приймаються за адресою: 64141, Харківська обл., Лозівський район, селище Біляївка, вул. Соборна, буд. 1 до 17.00 год.04 листопада 2021 року.
На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.
Конкурс відбудеться у приміщенні Біляївської сільської ради вул. Соборна, 1, с. Біляївка Лозівського району Харківської області  05 листопада 2021 року о 10.00 год.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь