Святкуємо День усиновлення!

Дата: 30.09.2021 15:52

Сьогодні, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, громада святкує День усиновлення - свято родинного затишку та дитячої надії, всіх небайдужих до долі дітей, всіх, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання держави є виховання їх у повноцінних родинах.
Дорослих і дітей, які волею долі стали однією родиною: усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних батьків, опікунів/піклувальників, патронатних вихователів та їх вихованців сьогодні вітала Біляївська громада.
Грошові сертифікати для підтримки нелегкої але шляхетної справи були вручені: батькам-вихователям дитячого будинку сімейного типу в якому виховується 9 дітей; прийомним батькам 3 прийомних родин, в яких виховується 5 дітей та кожному з 4 опікунів/піклувальників громади, в родинах яких виховуються діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. Кожна родина отримала кошти з розрахунку 1 тис. гривень на дитину.
Подарунки отримали і дітлахи, що в цей день святкують День народження.
Несподіваним сюрпризом стало привітання чарівного Білого ведмедя, який завітав на свято з ласощами для дітей, з задоволенням грав, спілкувався та фотографувався з дітьми та дорослими, наповнюючи атмосферу особливим піднесенням та радістю.
Під час чаювання та веселих змагань, кожна родина на згадку отримала скатертину, яка є важливим атрибутом для будь-якого сімейного свята.
Сподіваємося, що святковий настрій у дітей та дорослих залишиться на довгий час і дякуємо всім, хто допомагав у проведенні свята!

Служба у справах дітей сільської ради