Шановні ветерани та громадяни поважного віку!

Дата: 30.09.2021 15:27

Керівництво Біляївської сільської ради, її депутатський корпус та виконком від щирого серця вітає Вас з Міжнародним днем людей поважного віку та Днем ветерана – святом тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни! Тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнні роки. Ви знову будували заводи і школи, ростили хліб, вкладали сили і душу у виховання дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.
Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, і Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.
Зазначимо, що з метою відзначення в громаді Дня людей похилого віку до Комплексної програми соціального захисту населення внесені заходи щодо привітання людей поважного віку зі святом, а саме: кожному мешканцю громади віком старше 60 років, а їх загалом - 1465 осіб, вручені подарункові продуктові набори.
Дорогі наші ветерани та мешканці Біляївської сільської ради старшого покоління! У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Нехай близькі люди завжди оточують вас турботою і теплом! Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, сімейний затишок, достаток, повага і любов. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, миру, добра і щастя!