Вітаємо сьогодні кожного з Міжнародним днем миру!

Дата: 21.09.2021 08:00

Сьогодні подивіться високо в небо, помилуйтеся на його красу і чистоту і подумайте про те, що немає нічого важливішого, ніж душевна рівновага, спокій і мир. Тож, примиріться з близькими і подаруйте один одному щастя!
Нехай цей осінній день відігріє ваші серця, поселить в них любов і доброту, осінній вітер понесе з ваших душ образи, осінній дощ очистить ваші помисли від поганого! Нехай у цей вересневий день в кожен будинок прилетить голуб миру з добрими вістями!
Нехай з цього дня життя налагоджується, добро та щастя оселяться у ваших домівках, рідні та близькі не будуть знати, що таке біль, добробут і процвітання завжди будуть з вами, кожна мить нехай дарує радість, а удача веде вас за руку по світлому шляху!
Бажаємо всім щасливого і здорового життя на довгі-довгі роки! Мирного вам неба над головою, зеленої трави під ногами!
Мир вам і вашим близьким!