На Харківщині стартує навчання щодо формування комплексного туристичного продукту

Дата: 15.09.2021 16:35

Громадською організацією «МОУШН+» у партнерстві з ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» впроваджується проєкт «Tour De Fort» – веломаршрут по фортецях Слобожанщини» (далі – Проєкт), який отримав перемогу в конкурсі проєктних заявок Українського культурного фонду за лотом 1 «Культурно-туристичний маршрут» програми «Культура. Туризм. Регіони».

Проєктом передбачено охопити 3 райони, 15 територіальних громад та
70 населених пунктів Харківської області (перелік наведено нижче).

У межах Проєкту на початку жовтня 2021 року відбудеться навчання щодо формування комплексного туристичного продукту.

Наші експерти розкриють правові та прикладні аспекти туризму в громадах, ознайомлять з механізмами та інструментами створення туризму, поділяться власним досвідом заснування сільських зелених садиб, проведення івентів, надихнуть ідеями запровадження туризму.

Програма курсу передбачає висвітлення наступних тем:
?    «Потенційні можливості розвитку туризму громадах» (спікерка – Валентина Холодок, к. н. з держ. управління, директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму»);
?    «Туристичний потенціал»; «Гостинність – європейський досвід»; «Сільські зелені садиби, як почати вже зараз» (спікер – Сергій Толстіхін, керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» у Хмельницькій області);
?    «Як зареєструвати зелену садибу, та що для цього потрібно»; «Законодавча база діяльності сільських зелених садиб» (спікерка – Ольга Тимошенко, керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» у Харківській області, власниця сільської зеленої садиби «Садиба майстрів»);
?    «Екскурсії, як інструмент залучення туристів» (спікерка – Олена Чернуха, експерт у сфері туризму, екскурсовод);
?    «Туристичні дестинації»; «Стратегії» (спікерка – Яніна Барибіна, к. е. н. провідна викладачка дисциплін професійного спрямування з менеджменту та консалтингу в сфері туризму та готельно-ресторанної справи Полтавського університету економіки і торгівлі).

Формат заходу: онлайн, через zoom-систему.

Навчання проходитиме у жовтні 2021 року, розраховано на 4 дні по 4 години. Детальна програма навчання, інформація про дату та час проведення навчальних заходів буде надіслано відібраним учасникам.

Участь безкоштовна, після проходження тренінгу учасники отримають Сертифікати (в електронному форматі).
Цільова аудиторія: представники громад Ізюмського, Красноградського та Лозівського районів Харківської області, які розвивають туризм; власники садиб сільського зеленого туризму; зацікавлені особи щодо започаткування власної справи, або небайдужі мешканці, які прагнуть розвитку своїх громад.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/H82ekXvPRYkZNWE18 до 20:00 24.09.2021.

Курс розрахований на всю Харківську область, але першочергові пріоритети у відборі учасників надаються представникам наступних адміністративно-територіальних одиниць:

Балаклійська територіальна громада:

Оскільська територіальна громада:
с. Придонецьке
с. Співаківка
хутір Середній (с. Заводи)

Кегичівська територіальна громада:
с. Лозова