Біляївська територіальна громада
Харківська область, Лозівський район

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Біляївської сільської ради

Дата: 14.09.2021 13:16

Біляївська сільська рада повідомляє, що за результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Біляївської сільської ради (визначення ринкової вартості громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами з метою передачі майна комунальної власності в оренду за адресою вул. Мира, буд. 3-А, с. Закутнівка Лозівського району Харківської області) визначено ТОВ ВТФ «Новинка» (код ЄДРПОУ 22630859), (оголошення було розміщено на сайті Біляївської сільської ради та в газеті «Слобідський край» за 07 вересня 2021 року).