Перший день вересня завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання

Дата: 01.09.2021 13:24

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання самостійного життя. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя.
Привітати учнів, батьків та вчителів із святом знань у Червонівський ліцей завітали голова Біляївської сільської територіальної громади Олександр РІЗНИК та заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Олег ПРИЙМАК
Виступаючи на урочистостях, очільник наголосив, що головне завдання сучасної української школи – дати дітям не тільки високоякісні знання , а й дбати про їх фізичне та моральне здоров’я.  У підтримку заступник голови  побажав учням, вчителям, батькам наснаги, терпіння і успіхів у навчанні та досягненні поставлених цілей.
За традицією на завершення урочистої лінійки, зворушливо зазвучав дзвіночок , який покликав школярів до класів на перший урок.