Захоплююча подорож на байдарках

Дата: 29.07.2021 16:04

З 17 по 24 липня група вихованців гуртка «Юний турист» Комунального закладу «Біляївського центру дитячої та юнацької творчості» разом із керівником гуртка Сергієм Бірюком вирушили у семиденний водний похід на байдарках, яку організували справжні професіонали Харківської обласної станції юних туристів.
Від селища Есхар до міста Балаклія діти на байдарках подолали 60 км. за 5 днів.
Сіверський Донець відомий своєю спокійною течією. Тут немає крутих порогів, гребель, різких спусків і вируючої води, тому така подорож підходить новачкам.
Діти поринули в атмосферу спорту та вдосталь насолодились видами, які відкривалися на маршруті. Природа Харківщини зачаровує деревами-велетнями, схиленими над дзеркальною гладдю води, різнокольоровими метеликами, лататтям, що розпускається прямо на очах, польотом лелеки, пустощами видри.
Юні туристи навчилися швидко встановлювати та складати намети, правильно пакувати речі в рюкзак, розводити багаття та набули багато інших корисних навичок.
Ця захоплююча подорож подарувала дітям масу незабутніх вражень і приємних спогадів!