Хрещення Київської Русі-України – день нашої вищої духовної єдності

Дата: 28.07.2021 08:03

Християнство було затверджене в нашому народі та стало справжньою основою, навколо якого сформувалася її духовність, виховалися десятки поколінь, народ достойно ніс свої традиції, серед яких – повага до ближнього і любов до Бога.

Прийняття Київською Руссю християнства стало подією вселенського значення, що на віки визначила духовну долю нашої Церкви й українського народу та донині має великий вплив на життя суспільства і держави. Це свято відзначається у День Святого Рівноапостольного князя Володимира, адже саме 28 липня 988 року відбулася знаменна подія – Хрещення Київської Русі. Воно є днем нашої духовної єдності.