Виїзний прийом відділу Лозівське бюро правової допомоги для працівників та мешканців Верхньоорільського старостинського округу

Дата: 09.07.2021 15:40

08 липня начальником відділу Лозівське бюро правової допомоги Михайлом Демченком в приміщенні Верхньоорільського старостинського округу Біляївської ТГ Лозівського району Харківської області було проведено виїзне консультування з питань земельних відносин.
А 09 липня, начальником відділу, для працівників та мешканців Верхньоорільського старостинського округу Біляївської ТГ Лозівського району Харківської області, було проведено семінар на тему: «Відмова власника землі від поновлення договору оренди».
В ході семінару обговорювалися основні умови договору оренди земельної ділянки, мінімальні та максимальні строки, на які можливо укладати договори оренди, та порядок продовження вказаних договорів. Окремо приділено увагу питанням переважного права на поновлення дії договору та питанням механізму відмови від поновлення договору на новий строк, а саме: - в які строки необхідно подавати заяви про відмову від поновлення договору та якого змісту, - що робити, якщо орендар відмовляється отримувати вказану заяву, - який порядок стягнення орендної плати за затримку повернення земельної ділянки.