Біляївська територіальна громада
Харківська область, Лозівський район

Сім’я - це найголовніше, що має бути у дитини

Дата: 16.06.2021 16:45

Все найкраще, що є на землі, починається з родини. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра. На жаль, не всім діткам даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У кожного своє уявлення про щастя, але дитині бути щасливою без батьків неможливо. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання. Наразі в Україні існує декілька форм сімейного виховання для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах: Усиновлення, Опіка/піклування, Прийомна сім’я, Дитячій будинок сімейного типу (ДБСТ), Патронат над дитиною.

Так, 16 червня 2021 року, відділенням соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю КУ «Центр надання соціальних послуг» Біляївської с/р, спільно з головним спеціалістом сектору з усиновлення ССД Лозівської РДА було відвідано родину кандидатів в усиновлювачі. Складено відповідні акти, надано консультації та рекомендації щодо нагальних питань.

Глибоко віримо в те, що усиновлення та інші форми сімейного виховання, як у нашому районі, так і в усій Україні будуть активно розвиватися і надалі, адже у дитини повинні бути батьки - це закон життя, який не підлягає переглядам і сумнівам.

Якщо Ви бажаєте прийняти на виховання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, підтримати її, подарувати їй сімейне тепло, любов, затишок, підготувати до самостійного життя, звертайтеся до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради за телефоном: (05748) 3-38-42
Подаруймо родину кожній дитині!