07 червня 2021 року свій 80 - річний ювілей святкує АРТЕМЕНКО Надія Михайлівна!

Дата: 07.06.2021 14:51

Квітами та подарунками іменинницю щиро привітали керівництво Біляївської сільської ради та староста Суданського старостинського округу Олександра ЧЕРЕВАТЕНКО.
В цей радісний день, в це ювілейне свято хай доля намітить вам років багато! Здоров'я, щастя й добра. Хай повниться ласкою рідна хата, багато в ній буде людського тепла. Хай несуть тільки радість з собою роки, хай збудуться бажання, мрії, думки. Щоб радісний настрій у серці не згас, а щедра доля усміхалась не раз!