Відбувся місцевий етап Всеукраїнського конкурсу дитячих плакатів «Я – Україна»

Дата: 01.06.2021 14:21

Фото без опису В рамках відзначення Дня Конституції України серед закладів загальної середньої освіти Біляївської сільської ради з 11 по 31травня 2021 року відбувся місцевий етап Всеукраїнського конкурсу дитячих плакатів «Я – Україна», організатором якого є громадська організація «Волонтерський рух. Батальйон Сітка» та інформаційний партнер – Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Всеукраїнський конкурс «Я – Україна» проводиться з метою сприяння розвитку дитячої творчості, активізації потенціалу дітей та спрямований на формування національно-патріотичної свідомості молоді.

Переможці отримали Грамоти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Біляївської сільської ради, їх роботи надані до Оргкомітету для участі у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Я – Україна».

Вітаємо переможців І етапу:
- КЗ «Червонівський ліцей» - Неєсалову Олександру, Василенко Анастасію, Цюзь Діану (керівник Неєсалова Г.М.);
- КЗ «Біляївський ліцей» - Приходько Камілу (керівник Моісеєва В.А.).

Бажаємо вам творчого натхнення та здійснення мрій!