Результати спільного рейду по захисту прав дітей по Миронівському старостинському округу

Дата: 18.05.2021 16:31

Фото без опису Охорона дитинства є одним із загальнонаціональних пріоритетів державної політики України. Всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають.

18 травня 2021 року працівниками служби у справах дітей сільської ради за участю представника старостинського округу та соціальних працівників було здійснено черговий спільний виїзд. Рейд проведений у селі Миронівка.

Під час виїзду було відвідано 4 родини, в яких виховується 10 дітей.

Головною метою візитів є регулярність контролю фахівців за ситуацією в сім’ях, які потребують до себе додаткової уваги. Батькам надано ряд консультацій щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, профілактики пропусків учнями уроків без поважних причин.

Позитивними результатами рейдів є те, що батьками виконуються надані спеціалістами рекомендації по дотриманню санітарно-гігієнічних норм проживання дітей при попередніх візитах, тому рішення про притягнення батьків до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків не приймались.

УВАГА батьки !!! Відповідно до ст. 150 Сімейного кодексу України головним правом забезпечення належного захисту прав дитини її батьками є те, що воно ґрунтується на любові батьків до своїх дітей. Батьки мають піклуватися про здоров’я, фізичний, духовний та моральний розвиток дитини. Вони зобов’язані утримувати її. Це означає, що батьки мають забезпечувати дитину необхідним харчуванням, одягом, житлом, медичним обслуговуванням. Вони повинні сприяти в отриманні нею загальної середньої освіти. Батьки мають поважати дитину, її права та можливості та не можуть відректися від дитини чи покинути її.

Служба у справах дітей Біляївської сільської ради