Забезпечення прав дітей в умовах карантинних заходів

Дата: 07.04.2021 14:08

Фото без опису Карантин… На жаль, це слово пов’язане не тільки з проблемами здоров’я наших громадян, але й проблемами небезпеки дітей. Біда трапляється тоді, коли дітей, які під час карантину, перебувають зі своїми батьками вдома, залишають напризволяще, коли батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків або нехтують потребами дітей.

Тому, щоб мінімізувати ризик для життя маленьких мешканців громади, 07 квітня працівниками служби у справах дітей Біляївської сільської ради спільно з представником Красненського старостинського округу, працівником відділу поліції, соціальним працівником було проведено профілактичну роботу з сім'ями, в яких діти опинились у складних життєвих обставинах.

Спеціалістами обстежено умови проживання і утримання дітей у 4 родинах, перевірено забезпеченість їх сезонним одягом, предметами гігієни та продуктами харчування.

Під час відвідання фахівці провели роз’яснювальні бесіди щодо попередження ситуацій, які несуть загрозу життю та здоров’ю дітей, організації безпеки дітей під час карантину та відповідального батьківства.

За результатами рейду на облік служби у справах дітей буде поставлено дитину з 1 родини, в якій батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків з попередженням батьків про вилучення дитини у разі не виправлення ними ситуації в родині.

Така спільна робота по захисту прав дітей буде здійснюватись на всій території громади, згідно затвердженого графіку.

Служба у справах дітей Біляївської сільської ради