18 березня 2021 року фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю КУ «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради прийнято участь в семінарі

Дата: 22.03.2021 08:58

Фото без опису Семінар за темою: «Відчуження батьків, як одного із видів психологічного насилля над дитиною» проходив для надавачів соціальних послуг та представників служб у справах дітей територіальних громад в інформаційно-тренінговому центрі Харківського ОЦСС.

Під час заходу було створено умови для роботи в групах, актуалізовано досвід і розширено знання учасників семінару щодо надання професійної допомоги сім’ям, які перебувають в процесі розлучення. Окрему увагу було приділено опрацюванню технології ведення випадку у сфері захисту людей. Було розглянуто модель та зміст показників оцінки потреб дитини та її сім’ї. У заході взяли участь директор Харківського ОЦСС Олена Хватинець та начальник Служби у справах дітей Харківської ОДА Ольга Шевченко.