Біляївська територіальна громада
Харківська область, Лозівський район

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Дата: 12.03.2021 13:30

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2022 ВІДБУДЕТЬСЯ З 23 ТРАВНЯ ДО 17 ЧЕРВНЯ, РЕЄСТРАЦІЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 1 ЛЮТОГО

Підготовка до ЗНО: якими будуть тести в 2022 році
Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт ЗНО, що визначають особливості тестів з кожного предмета.
Інформація про особливості тестів з різних предметів допоможе майбутнім учасникам тестування при підготовці до іспитів.
Зокрема, характеристика кожного тесту визначає його структуру, кількість та типи завдань, час на виконання завдань, кількість балів, що можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту.
Загалом структура тестів з більшості предметів залишилася незмінною.
Водночас зміни стосуватимуться тесту ЗНО з математики. Зокрема, тест профільного рівня з математики відтепер міститиме 32 завдання замість 34. Також буде скорочений час на роботу над тестом з 210 до 180 хвилин.
Окрім того, незначних змін зазнала структура тесту з хімії, який у 2022 році складатиметься з 50 завдань замість 52.
Особливості тестів у 2022 році

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ
Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:
• українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
• математика (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту “Атестаційні завдання з математики” (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));
• історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
• один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:
• для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
• для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.
Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2022 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2022 років.

Слайди по графіку ЗНО

Презентація ЗНО 2022