Проведення соціальної роботи

Дата: 08.02.2021 16:35

Фото без опису05 лютого 2020 року, в ході соціального супроводження, завідувач відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю КУ «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради Світлана Калина та фахівець із соціальної роботи Аліна Полякова здійснили відвідування дитячого будинку сімейного типу родини Сергія та Людмили Колихалових, які проживають у с.Суданка та прийомної родини Олени та Віталія Головко, які проживають у с.Веселе.

На сьогодні у дитячому будинку сімейного типу Колихалових проживає восьмеро вихованців: шестеро хлопців і двоє дівчат, а в прийомній родині Головко виховуються дві дівчинки. Всі дітки оточені увагою, емоційною підтримкою, турботою та любов’ю. Для дітей створені всі умови для комфортного проживання. Батьки-вихователі та прийомні батьки, у свою чергу, зазначили, що всіх дітей вони вважають за рідних, а також похвалили їх за старанність, розповіли, що старші допомагають виховувати менших та пораються по господарству. Діти радо поспілкувалися з гостями, ділилися своїми досягненнями в школі, різносторонніми творчими захопленнями.
Батькам–вихователям та прийомним батькам, а також їх вихованцям побажали міцного здоров’я, успіхів у навчанні й здійснення усіх мрій, подякували батькам-вихователям та прийомним батькам за їх віддану працю і безмежну любов до дітей.