Про скликання другої позачергової сесії Біляївської сільської ради VІІІ скликання

Дата: 15.12.2020 21:03

БІЛЯЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 12 грудня 2020 року,

Про скликання другої позачергової

сесії Біляївської сільської ради VІІІ скликання

Керуючись до ст.42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в ’ я з у ю:

Фото без опису1.Скликати другу позачергову сесію сільської ради 22 грудня 2020 року о 9-00 в приміщенні Біляївського сільського клубу за адресою: вулиця Соборна, 15.

На розгляд другої позачергової сесії восьмого скликання винести наступні питання:

1. Про надання згоди на прийняття у власність Біляївської сільської ради майна згідно рішення Первомайської районної ради.

2. Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Біляївської сільської ради.

3. Про вхід до складу засновників закладів освіти, які знаходяться на території Біляївської сільської ради.

4. Про виділ зі складу Комунального закладу  «Біляївський ліцей Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області» Ржавчицької філії.

5. Про закріплення за закладами освіти території обслуговування.

6. Про затвердження Положення про конкурс  на посаду директора комунального закладу освіти.

7. Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області.

8. Про затвердження  вартості харчування дітей пільгового контингенту, учнів 1-4 класів та дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах закладів освіти Біляївської сільської ради на 2021 рік.

9. Про затвердження Комплексної Програми соціального захисту населення Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області на 2021 – 2023 роки.

10. Про затвердження Комплексної цільової програми по відшкодуванню витрат на безоплатне перевезення деяких категорій громадян автомобільним транспортом приміського та міжміського сполучення та залізничним транспортом приміського сполучення Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області на 2021 рік.

11. Про затвердження бюджету Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області на 2021 рік.

12. Різне.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                    Олександр РІЗНИК