Біляївська територіальна громада
Харківська область, Лозівський район

Дата: 01.12.2021 09:50

Вимоги до учасників конкурсу:
1. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікованим рівнем не нижче спеціаліста.
2. Вільне володіння державною мовою.
3. Володіння ПК.
4. Знання Конституції України , Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про культуру», а також законодавства  з урахуванням специфіки роботи комунального закладу.
5. Стаж роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій не менше 2 – х років.
Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають особисто до конкурсної комісії такі документи:
 - заяву про участь у конкурсі;
 - заповнену особову картку (форма П-2 ) з відповідними додатками;
 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
 - копію документа, який посвідчує особу;
 - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 - реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 - автобіографія
Заяви приймаються протягом тридцяти днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Первомайський, вул. Юності, буд. 25.
Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – В. о. начальника відділу культури і туризму Азаренко Олена Анатоліївна, E-mail: tsentrkulturytadozvillya@ukr.net, телефон – 0952591323.