Біляївська територіальна громада
Харківська область, Лозівський район

Біляївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Дата: 13.04.2021 10:20

- головного бухгалтера сектору бухгалтерського обліку та господарського забезпечення відділу житлово-комунального господарства та благоустрою сільської ради;

- головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та господарського забезпечення відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Біляївської сільської ради.

Вимоги до учасників конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера:
1. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста.
2. Вільне володіння державною мовою.
3. Володіння ПК.
4. Знання Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу сільської ради.
5. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вимоги до учасників конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста:
1. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра.
2. Вільне володіння державною мовою.
3. Володіння ПК.
5. Без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають особисто до конкурсної комісії такі документи:
• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;
• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
• дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, засвідчені нотаріально;
• копію документа, який посвідчує особу;
• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
• подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;
• довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
• автобіографія.
Заяви приймаються протягом тридцяти днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: м. Первомайський, вул. Юності, буд. 25.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – начальник відділу з питань кадрової роботи Єркович Тетяна Борисівна, E-mail: kadrubiliaivskasr@gmail.com, телефон – 0668279709.